Pozycjonowanie ogolnopolskie -
Reklama Adwords, tworzenie stron www,
reklama Adwords, audyty Seo.

pozycjonowanie ogolnopolskie

Pozycjonowanie ogólnopolskie


Jeżeli chcesz prowadzić biznes na skalę całego kraju, pozycjonowanie ogólnopolskie jest obowiązkowe, tak aby inni mogli wyszukać Twoją firmę poprzez wpisanie odpowiednich słów kluczowych. Liczba internautów w Polsce dynamicznie wzrasta. Szacuje się, że samej wyszukiwarki Google używa około 20 mln Internautów każdego miesiąca, co stanowi aż 93% łącznej ich liczby. Jest to więc bardzo wymowna informacja oraz powód do inwestycji w skuteczne pozycjonowanie ogólnopolskie.


Darmowa wycena pozycjonowania ogólnopolskiego:

 • Czym jest pozycjonowanie ogólnopolskie?

  Celem takiego pozycjonowania jest zwiększenie widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwania polskich użytkowników Google, jest ono ściśle powiązane z działaniami SEO, czyli odpowiednią optymalizacją strony. Po wpisaniu w wyszukiwarkę dowolnego hasła ta pokazuje nam listę stron internetowych, które jej zdaniem są najlepiej dopasowane do hasła wyszukiwania. Dzięki odpowiedniej wiedzy i doświadczeniu wiemy co zrobić, aby Twoja strona znalazła się na możliwie najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania na terenie całego kraju.

 • Jak działa pozycjonowanie ogólnopolskie?

  Pozycjonowanie rozpoczyna się od wykonania audytu SEO, który wskazuje obecną sytuację strony, obszary wymagające poprawy oraz wstępny plan działania. Kolejnym krokiem jest optymalizacja strony pod kątem SEO. Proces ten polega na odpowiednim dostosowaniu kodu oraz treści strony do wymogów stawianych przez wyszukiwarki. Usuwane są błędy indeksowania, strona musi być dopasowana do robotów wyszukiwarek. Zoptymalizowane są również treści strony, poprzez umieszczenie w odpowiednich miejscach fraz kluczowych. Na tym jednak cały proces się nie kończy. Kiedy strona jest już odpowiednio przygotowana, następuje najważniejszy proces pozycjonowania, czyli pozyskiwanie wartościowych linków do niej prowadzących. Jeszcze kilka lat temu wystarczyło dodawać linki na przypadkowe fora, blogi i katalogi stron, często przy użyciu specjalnego oprogramowania. Dziś takie działania są niebezpieczne, a nawet szkodliwe. Google stale zmienia swoje algorytmy, stawiając na jakość, a spamerskie linki mogą w skrajnym przypadku doprowadzić nawet do usunięcia strony z rankingu. Dlatego tak ważne jest, aby pozycjonowaniem zajął się wykwalifikowany i doświadczony zespół, który przeprowadzi odpowiednią analizę linków i dopasuje najlepszą strategię działania. Odpowiednio linkowana strona będzie nabierała na sile, stanie się widoczna dla wyszukiwarki po wpisaniu coraz większej ilości fraz kluczowych na terenie całego kraju.

 • Do kogo jest kierowane pozycjonowanie ogólnopolskie?

  Jest to świetne rozwiązanie, dla firm budujących wysoką renomę, chcących prowadzić sprzedaż w skali całego kraju. Sprawa dotyczy dużych, średnich i małych firm, w zależności od wyznaczonej grupy docelowej. Przy zastosowaniu takiego pozycjonowania klienci z całej Polski będą kierowani na twoją stronę internetową. W tym momencie ogromne znaczenie ma również odpowiednia treść na stronie, której zadaniem jest zainteresowanie klienta i utrzymanie jego uwagi. Firmy chcą być widoczne w internecie, ponieważ ten stał się wszechobecny i coraz więcej aspektów naszego życia przenosi się do sfery online. To w Google poszukujemy odpowiedzi na nurtujące nas pytania, jak i potrzebne produkty i usługi. Brak czasu i coraz bardziej intensywne życie sprawiają, że nawet zakupy spożywcze są robione za pomocą internetu. Widoczność firmy w internecie jest więc ogromną szansą dla firm chcących sprzedawać na terenie całego kraju.

 • Efekty pozycjonowania ogólnopolskiego

  Efekty są uwarunkowane konkurencyjnością fraz, jedne mogą zostać wypozycjonowane po kilku miesiącach inne po kilku latach. O wiele szybsze efekty będą widoczne w przypadku tych mało konkurencyjnych branż, ponieważ w najlepszy wypadku efekty zobaczymy już po kilku dniach. Nawet jeśli wypozycjonowanie strony na określone frazy wymaga więcej czasu, strona w trakcie całego procesu i tak będzie nabierać na sile i będzie stawać się coraz bardziej widoczna w wyszukiwarce na tzw. długie ogony, czyli wielowyrazowe frazy, które nie zostały uznane za najważniejsze. Wysokie pozycje mogą utrzymać się długo po zaprzestaniu działań, jednak im bardziej konkurencyjna fraza, tym większe prawdopodobieństwo, że za chwile ktoś zrzuci nas z piedestału.

 • Ile kosztuje pozycjonowanie ogólnopolskie?

  Jest to kompleksowa usługa, a jej cena zależy od bardzo wielu czynników, dlatego też niemożliwe jest skonstruowanie cennika pozycjonowania, a koszt musi być dobrany indywidualnie. Musimy poznać specyfikę twojego biznesu, aktualny stan strony, konkurencję oraz Twoje oczekiwania. Dopiero wtedy możemy podać odpowiedni koszt. Nasza wycena jest konstruowana tak, aby nasze obietnice były realne i możliwe do spełnienia. Nie patrzymy jedynie na numer pozycji, ale na wzrost znaczenia Twojej domeny, zachowania użytkowników na stronie oraz konwersje, ponieważ to wzrost sprzedaży i znaczenie marki są prawdziwym celem pozycjonowania.

 • Co obejmuje pozycjonowanie ogólnopolskie?

  Obejmuje ono przede wszystkim działania związane z tworzeniem oraz optymalizacją treści na stronie www, a także pozyskiwanie linków przychodzących i techniczne usprawnianie witryny. Nasze działania dzielimy na te on-site i off-site, obie te sfery są konieczne do uzyskania odpowiednich efektów.

 • Narzędzia pozycjonowania ogólnopolskiego

  Istnieje bardzo wiele narzędzi wykorzystywanych przy pozycjonowaniu, których zadaniem jest m.in. usprawnienie prowadzonych prace przy stronie, wyszukiwanie fraz kluczowych oraz przeprowadzenie niezbędnych analiz. Do najpopularniejszych z nich należą:

 • a) Google Analytics

  Google Analytics to szczególnie rozbudowane narzędzie, które umożliwia nam sprawdzenie poziomu ruchu na stronie i jego analizę.

 • b) Google Search Console

  Jest to rozbudowane narzędzie informujące nas m.in. o stanie witryny o tym, czy jest ona odpowiednio indeksowana i czy nie zostały na nie nałożone blokady.

 • c) Google Mobile Friendly Test

  Dzięki temu narzędziu możemy szybko sprawdzić, czy strona jest przyjazna dla urządzeń mobilnych. Jeżeli tak nie jest, dowiemy się, co musimy poprawić.

 • d) Google Insights – Page Speed

  Narzędzie to służy do sprawdzania szybkości ładowania strony na urządzeniach mobilnych i na komputerach.

 • e) Google Keyword Planner

  Narzędzie znakomicie sprawdzające się przy wybieraniu słów kluczowych, pod które najlepiej zoptymalizować podstrony, a następnie prowadzić pozycjonowanie.

 • f) Majestic

  Majestic SEO to jedno z najpopularniejszych narzędzi SEO, które jest szczególnie pomocne w działaniach z zakresu link building. Za jego pomocą można bardzo dokładnie zbadać linki danej strony oraz ich wartość.

 • g) Semstorm

  To aktualnie największa baza monitorowanych słów kluczowych z polskiej wyszukiwarki Google. Przy jego pomocy możemy dowiedzieć się m.in. na jakie słowa kluczowe pozycjonują się konkurenci oraz jak strona wypada na ich tle.

Wybierz interesującą Cię usługę aby przeczytać więcej:Nasi Klienci

Nasze usługi:

pozycjonowanie stron usługi

1 Pozycjonowanie stron

Pasja i doświadczenie zdobywane przez lata

Pozycjonowanie stron to inaczej podnoszenie strony w wynikach wyszukiwania Google pod wybrane przez nas słowo. Aktualnie na POZYCJONOWANIE wpływa ponad 500 czynników, co sprawia że staje się coraz bardziej czasochłonne a co za tym idzie kosztowne. Przed podjęciem działań zawsze przeprowadzamy szczegółowy audyt strony aby sprawdzić co powoduje że stronie nie znajduje się na wysokich miejscach w wyszukiwarce. Jak najszybciej przechodzimy do działania co przekłada się na zadowolenie klientów.

2 Optymalizacja stron

Poprawna optymalizacja to 70% skuteczności pozycjonowania

W dzisiejszych czasach OPTYMALIZACJA to najważniejszy element w pozycjonowaniu strony. Wszystko zaczyna się od dobrze wykonanej witryny www. Dobrze wykonanej - mamy na myśli stworzonej w taki sposób aby robot Google, który odwiedza naszą stronę umieścił ją jak najwyżej w wynikach wyszukiwania pod wybrane przez nas słowa. Niestety 95% stron, które analizujemy nie spełniają nawet połowy wymagań podanych przez Google w dokumencie Wskazówki dla webmasterów. My tworzymy witryny lub dostosowujemy już istniejące do wymaganych standardów.

optymalizacja stron usługi
reklama adwords usługi

3 Reklama Adwords

Zwiększenie skuteczności reklamy o 30%

“Reklama dźwignią handlu” - w tym starym jak świat powiedzeniu kryje się sporo prawdy. Nie bez powodu jest ono powtarzane i stosowane w praktyce przez kolejne pokolenia przedsiębiorców. I choć maksyma pozostała niezmienna, na przestrzeni lat zaczęły się pojawiać nowe typy reklam. W sieci prym wiedzie dziś reklama Adwords. Aby skutecznie wypromować swój biznes warto zapoznać się z jej tajnikami, a następnie zacząć skutecznie stosować. Na efekty nie będzie trzeba długo czekać!

4 Tworzenie stron internetowych

Profesjonalna strona zaprojektowana pod pozycjonowanie!

Od ośmiu lat zawodowo zajmujemy się tworzeniem stron internetowych spełniających wszystkie najwyższe standardy wyszukiwarki Google. Regularnie śledząc trendy rządzące światem online, jesteśmy na bieżąco z wszelkimi nowościami i zmianami. Bazując na eksperckiej wiedzy, wykorzystujemy techniki pozycjonowania w taki sposób, aby to właśnie Twoja strona widniała na pierwszej stronie w wynikach wyszukiwania.

tworzenie stron internetowych usługi
audyt stron SEO usługi

5 Audyty stron SEO

Zbadaj, sprawdź, przekonaj się

Dzięki przeprowadzeniu audytu strony internetowej otrzymamy wszystkie odpowiedzi na nurtujące nas pytania: czy do strony prowadzą wartościowe linki, czy konkurencja w sposób nieuczciwy stara się nad depozycjonować, co robi konkurencja, czy nasza strona jest wykonana w właściwy sposób, czy słowa które wybraliśmy są optymalne dla naszej działalności.

Profesjonalne pozycjonowanie stron www Gliwice

Witamy na stronie firmy Extraseo.pl.
Zajmujemy się pozycjonowaniem i optymalizacją stron na terenie Gliwic oraz terenie całego Śląska.
Jeśli poszukują Państwo profesjonalistów a zarazem pasjonatów pozycjonowania to dobrze Państwo trafili.
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami!
Firma powstała aby oferować inne, lepsze pozycjonowanie stron - po prostu EXTRASEO.

Zasady działania naszej firmy

Przeczytaj dlaczego warto skorzystać z naszych usług

jak działa nasza agencja
Przygotowanie strategii

Pierwszym etapem jest dokładna optymalizacja, sprawdzenie profilu linków oraz zbieranie miejsc gdzie można zamieścić linka o podobnej tematyce.

przygotowanie strategii seo
Wdrożenie

Kolejnym krokiem jest tworzenie stron internetowych o podobnej tematyce i zamieszczanie na nich linków. Strony te nazywamy stronami zapleczowymi.

wdrozenie kampanii seo - cena
Pomoc i dalszy rozwój

Naszą misją jest odciążenie klientów od zajmowania się stroną internetową. Oferujemy hosting, domeny oraz modyfikacje stron w cenie.

Inni od wszystkich:

Nasze inne założenie opiera się na jakości a nie ilości.
Nasza grupa docelowa to ok 20 - 30 stron internetowych w które będziemy stale udoskonalali tak aby nadążać ze zmianami zachodzącymi w wyszukiwarce.
Wiele firm posiada po 100 - 200 klientów nie poświęcając im więcej niż 30 min na miesiąc.
Algorytm Google co roku otrzymuje od 200 do 500 drobnych poprawek i tylko ten kto będzie w stanie nadążyć za zmianami pozostanie na rynku.

Autor: Marek Swatek

Marek Swatek specjalista seo / sem


Marek Swatek - Specjalista ds. marketingu internetowego

W 2014 roku obroniłem pracę magisterką na Uniwersytecie Śląskim na wydziale informatyki na temat "Pozycjonowanie i optymalizacja stron w wyszukiwarce Google".

Strona o nazwie www.extraseo.pl zajmuje 1 miejsce na frazę "pozycjonowanie Katowice" oraz 1 miejsce na frazę "pozycjonowanie Śląsk" co świadczy o tym że znamy najnowsze standardy pozycjonowania.

Cennik naszych usług:

W celu szybszego i sprawniejszego działania przedstawiamy ceny od których zaczynamy współpracę:

 • Pozycjonowanie

  od 1400 złm-ce

 • Dobór słów kluczowych
 • Optymalizacja strony
 • Zdobywanie wartościowych linków
 • Marketing szeptany
 • Tworzenie stron zapleczowych
 • Analiza zachowania użytkowników
 • Kampania Adwords

  od 300 zł / budżet

 • Dobór odpowiednich słów
 • Optymalizacja kampanii
 • Wykluczanie niechcianych kliknięć
 • Remarketing
 • Tworzenie banerów reklamowych
 • Raportowanie
 • Tworzenie stron

  od 800 zł

 • System zarządzania treścią
 • Optymalizacja Google
 • Responsywność
 • Treści dla użytkowników
 • Kody analizujące strony
 • Zabezpieczenie przed wirusami
 • Audyty SEO

  od 300 zł

 • Analiza linków
 • Analiza strony
 • Analiza słów
 • Analiza konkurencji
 • Analiza odwiedzin
 • Propozycje zmian i wnioski

Pozycjonowanie stron Gliwice / Śląsk wiemy jak to zrobić.

Na pozycje strony wpływa ponad 500 czynników.
Tylko odpowiednie ich zrozumienie i wykorzystanie daje szansę zdobycia wysokich pozycji w wyszukiwarce Google.
Dzięki długoletnim badaniom odkryliśmy pewne zależności które wykorzystujemy w celu pokonania konkurencji.


Wyślij zapytanie