Pozycjonowanie Bielsko Biała Extraseo
specjalizujemy się w pozycjonowaniu i reklamie stron w wyszukiwarce GoogleSzybki formularz zgłoszeniowy:Pomagamy zwiększać sprzedaż w internecie
zapytaj jak możemy Ci pomóc

Pozycjonowanie bez limitu słów - sprawdź to !

Nasze efekty - ecommerce - kliknij aby powiększyć :

Nasze efekty - biznesy lokalne - kliknij aby powiększyć :

Nasze efekty - strony usługowe - kliknij aby powiększyć :

Kim jestem :

Marek Swatek specjalista seo / sem

Nazywam się Marek Swatek i jestem ekspertem ds. pozycjonowania.

Jestem ze Śląska i chętnie pomogę w rozwiązaniu Państwa problemów związanych z marketingiem!

Od 5 lat na rynku - moja strona zajmuje czołowe miejsce na frazę "pozycjonowanie Katowice".


Strony moich klientów zdobywają szczyty! Chcesz się przekonać ? Zobacz moje pozycje

Co oferujemy :

 • Pozycjonowanie stron wg najnowszych trendów

  Jesteśmy zawsze na bieżąco z informacjami ze świata SEO, uczestniczymy w szkoleniach oraz prowadzimy własne testy. Wprowadzamy najnowsze rozwiązania na stronach naszych klientów.

 • Długotrwały efekt działań

  Od dłuższego czasu zauważamy że dla zdobycia pozycji ważna jest jakość - nie ilość. Nasze działania opieramy na prywatnych zapleczach tworzonych specjalnie na potrzeby naszych klientów.

 • Zwiększenie liczby użytkowników na stronie

  Samo zdobywanie pozycji to dla nas za mało! Dokładamy wszelkich starań, aby zwiększyć liczbę użytkowników na stronie poprzez promowanie strony na mediach społecznościowych oraz forach internetowych.

Nasze statystyki:

 • 16567

  Godzin
  pracy

 • 8

  Lat
  doświadczeń

 • 8268

  Pozycjonowanych
  fraz

 • 85%

  % fraz w
  TOP 10

 • 62

  Stworzonych
  stron

 • 128

  Kampanii
  Adwords

Co mnie wyróżnia :


 • 1. Pozycjonuję strony bez limitu słów :

  średnia ilość wypozycjonowanych słów kluczowych (na pierwszej stronie w Google) pozycjonowanych przez nas stron to 120 !

 • 2. Praca bezpośrednio z pozycjonerem :

  czyli ze mną :) Rozmawiasz bezpośrednio z pozycjonerem i właścicielem - wielu klientów docenia tą formę współpracy,

 • 3. Wykształcenie to podstawa :

  Pisałem pracę magisterską : "Optymalizacja i pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google.pl" na Uniwersytecie Śląskim,

 • 4. Optymalizacja strony :

  przeprowadzamy optymalizację strony w ramach współpracy wg najnowszych wytycznych (szybkość strony, schema.org, itp) ,

 • 5. Praca z człowiekiem :

  możliwość spotkania i przedstawienia efektów pracy (raportu) na żywo wraz z objaśnieniami oraz planowanie kolejnych prac,

 • 6. Ciągła analiza :

  przeprowadzam zaawansowane analizy zachowania użytkowników aby strona była skuteczniejsza i pozyskiwała większą ilość zapytań.Nasi Klienci:


pozycjonowanie biura rachunkowego Katowice
pozycjonowanie szkoła policealna Katowice
pozycjonowanie usługi geologiczne Katowice
producent basenów ogrodowych compasspools
pozycjonowanie pranie dywanów
pozycjonowanie ksiegarnia internetowa
pozycjonowanie sklep rowerowy
pozycjonowanie restauracja sushu
pozycjonowanie restauracja sushu
pozycjonowanie restauracja sushu
 • Dojazd do klienta i piersza konsultacja GRATIS

  Aby odebrać darmową konsultację wystarczy wysłać formularz kontaktowy. Ustalimy dogodny czas spotkania w Państa firmie gdzie pokażemy problemy, przedstawimy co należy poprawić aby strona była przyjazna dla wyszukiwarki Google oraz pokażemy Państwu jaka jest kondycja konkurencji w intenrecie.

 • Obsługujemy wszystkich klientów z Bielsko Białej

  Zapewniamy darmowy dojazd do klienta z dzielnic : Aleje Sułkowskiego, Aleksandrowice, Osiedle Beskidzkie, Biała Krakowska, Dolne Przedmieście, Górne Przedmieście, Osiedle Grunwaldzkie, Hałcnów, Kamienica, Osiedle Karpackie, Komorowice, Osiedle Langiewicza, Leszczyny, Lipnik, Osiedle Mieszka I, Mikuszowice, Obszary, Olszówka, Osiedle Kopernika, Osiedle Złote Łany, Osiedle Słoneczne, Stare Bielsko, Stare Miasto, Straconka, Osiedle Śródmiejskie, Śródmieście, Wapienica, Osiedle Wojska Polskiego, Złote Łany, Żywieckie Przedmieście.

Nasze usługi:

pozycjonowanie stron usługi

1 Pozycjonowanie stron Bielsko Biała

Pasja i doświadczenie zdobywane przez lata

Pozycjonowanie stron to inaczej podnoszenie strony w wynikach wyszukiwania Google pod wybrane przez nas słowo. Aktualnie na POZYCJONOWANIE wpływa ponad 500 czynników, co sprawia że staje się coraz bardziej czasochłonne a co za tym idzie kosztowne. Przed podjęciem działań zawsze przeprowadzamy szczegółowy audyt strony aby sprawdzić co powoduje że stronie nie znajduje się na wysokich miejscach w wyszukiwarce. Jak najszybciej przechodzimy do działania co przekłada się na zadowolenie klientów.

Pozycjonujemy firmy z miast:

Katowice, Chorzów, Zabrze, Bytom, Sosnowiec, Tychy, Mikołów oraz całej Polski

Wyślij zapytanie

Najczęściej zadawane pytania z działu pozycjonowanie:

Ile kosztuje pozycjonowanie Bielsko Biała – jest to jedno z najczęściej zadawanych pytań na której nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Pytanie należy rozwinąć i zapytać co wchodzi w szereg usług które firma pozycjonująca oferuje i które z nich warto zastosować przy promowaniu strony/marki w internecie.

Pozycjonowanie może kosztować 300 zł, 10 000 zł lub nawet 50 000 miesięcznie(w przypadku gdy w firmie znajduje się dedykowany dział SEO). Cena pozycjonowania w głównej mierze zależy od:

 • ilości pozycjonowanych słów,

 • trudności pozycjonowanych słów kluczowych,

 • zasięgu słów regionalne/lokalne/ogólnopolskie,

 • dodatkowych usług z których chcemy skorzystać.Wraz z usługami pozycjonowania stron agencje oferują cały szereg usług które nie nazywają się pozycjonowaniem lecz są ściśle z nim powiązane.

Audyt stron www to pierwszy z etapów od którego należy zacząć przed podjęciem współpracy. Pomoże w dokładnym ocenieniu naszego aktualnego położenia oraz wyłonić bezpośrednią konkurencję w internecie z którą będziemy się ścigali o najwyższe pozycje.

Optymalizacja strony – bez dobrze przeprowadzonej optymalizacji mamy bardzo małe szanse na podniesieniu strony w wynikach wyszukiwarki. Optymalizacja powinna dotyczyć takich elementów jak: podstawowych elementów pozycjonowania: tytułu stron, opisy, nagłówki, przekierowania, cannonicale, indeksowanie, sitemapy, pliki robot.txt, duplikacje treści, itp użyteczność / łatwość w poruszaniu się po stronie i szybkim odnalezieniu najważniejszych elementów:

 • ilości treści na stronie

 • jakości treści na stronie

 • szybkości ładowania strony

 • jakości i dopasowania zdjęćAnaliza strony i zachowań użytkowników na stronie – jest to bardzo istotny element aby można było zbadać skuteczność działań które są prowadzone w celu ciągłego ich polepszania. Co można badać na typowej stronie www ? Odpowiedź brzmi – wszystko. Na naszej stronie Extraseo.pl mierzony jest każdy przycisk ile razy został wciśnięty, z jakiego źródła pochodzi ruch, jak długo użytkownicy spędzali czasu na stronie, na jakim urządzeniu (telefon/ komputer), z jakiej lokalizacji pochodzą, ile razy wysłali formularz czy sprawdzili numer telefonu(właśnie w tym celu jest on ukryty na stronie). Dogłębne analizy pozwalają nam nieustannie dopracowywać stronę do wymagań użytkowników dzięki czemu spływa do nas coraz więcej zapytań – dla Państwa wykonamy podobne zabiegi.

Oferując klientom najlepszą jakość usług zawsze oferujemy pozycjonowanie w pełnym pakiecie wraz z innymi usługami.

Analizując wybór agencji nie warto skupiać się tylko na cenie - należy zapoznać się z efektami jakie dana agencja ma na swoim koncie oraz na co zamierza przeznaczyć ustalona kwotę.


Ile trwa pozycjonowanie – kiedy i jakie efekty osiągnę.

Jak wspomnieliśmy we wcześniejszym punkcie pozycjonowanie składa się z wielu elementów które należy wykonać etapami.

Czas pozycjonowania w dużej mierze zależy od :

 • szybkości rozpoczęcia współpracy,

 • jakości wykonania strony – czy wymagane są drobne poprawki czy gruntowne przebudowanie strony,

 • historii strony w internecie, czy była wcześniej pozycjonowania a jeśli tak to w jaki sposób, ile linków oraz jakiej jakości prowadzi do strony,

 • ilości konkurencji na wybrane słowa kluczowe,

 • założonego budżetu miesięcznego – im większy budżet tym większe możliwości dla pozycjonera gdyż dysponuje budżetem na zdobycie wartościowych linków pozycjonujących,

 • szybkości zauważenia zmian/nowych linków przez wyszukiwarkę Google.Działań jakie podejmuje w tym czasie konkurencja oraz jakim budżetem dysponuje.

Efektów jakich można się spodziewać wyliczyć możemy na podstawie narzędzia Planera słów kluczowych należącego do Google Adwords. Dzięki temu wiemy ile razy dane słowo jest wpisywane w wyszukiwarkę Google.pl oraz jakiego ruchu możemy się spodziewać po osiągnięciu wysokich pozycji.

Z wieloletniego doświadczenia możemy przedstawić następujące statystyki:
 • a) w przypadku małych firm regionalnych efektów można spodziewać się po ok 3 - 6 miesiącach *.

 • b) średnie i duże firmy ze słowami o zasięgu ogólnopolskim efekty z pozycjonowania stron widzą po ok 4 do 12 miesięcy *.* - Pisząc o efektach mamy na myśli zwrot z inwestycji pozycjonowania!


Na co przeznaczany jest budżet: Pisząc o budżecie na pozycjonowanie należy wziąć pod uwagę że większość budżetu to inwestycja w swoją stronę, linki do niej prowadzące a co za tym idzie w swoją firmę. Budżet na pozycjonowanie zostaje spożytkowany na:

 • linki sponsorowane,

 • zakup publikacji na zewnętrznych portalach,

 • przygotowywanie nowych treści na stronę www oraz serwisy zewnętrzne,

 • zakup zdjęć do wpisów,

 • tworzenie stron zapleczowych (są to sztucznie tworzone strony o podobnej tematyce co strona pozycjonowana – dzięki temu uzyskujemy efekt jakby firma pracująca w naszej branży polecała naszą firmę jako eksperta),

 • opłacenie eksperta który będzie koordynował powyższe punkty, przeprowadzi audyty, prowadził analizy i wyciągał odpowiednie wnioski, sporządzał raporty i dbał aby strona pięła się górę.


Tekst w przygotowaniu


2 Optymalizacja stron Bielsko Biała

Poprawna optymalizacja to 70% skuteczności pozycjonowania

W dzisiejszych czasach OPTYMALIZACJA to najważniejszy element w pozycjonowaniu strony. Wszystko zaczyna się od dobrze wykonanej witryny www. Dobrze wykonanej - mamy na myśli stworzonej w taki sposób aby robot Google, który odwiedza naszą stronę umieścił ją jak najwyżej w wynikach wyszukiwania pod wybrane przez nas słowa. Niestety 95% stron, które analizujemy nie spełniają nawet połowy wymagań podanych przez Google w dokumencie Wskazówki dla webmasterów. My tworzymy witryny lub dostosowujemy już istniejące do wymaganych standardów.

optymalizacja stron usługi
reklama adwords usługi

3 Reklama Adwords Bielsko Biała

Zwiększenie skuteczności reklamy o 30%

“Reklama dźwignią handlu” - w tym starym jak świat powiedzeniu kryje się sporo prawdy. Nie bez powodu jest ono powtarzane i stosowane w praktyce przez kolejne pokolenia przedsiębiorców. I choć maksyma pozostała niezmienna, na przestrzeni lat zaczęły się pojawiać nowe typy reklam. W sieci prym wiedzie dziś reklama Adwords. Aby skutecznie wypromować swój biznes warto zapoznać się z jej tajnikami, a następnie zacząć skutecznie stosować. Na efekty nie będzie trzeba długo czekać!

Inwestycja, która zwróci się z nawiązką!

Reklama Adwords to aktualnie jednocześnie najszybsza i najskuteczniejsza forma reklamy w Internecie. Przy jej prawidłowym wdrożeniu efektami można cieszyć naprawdę szybko. W niedługim okresie czasu strona zaczyna się bowiem doskonale pozycjonować. Wypowiadając się o Adwords w samych superlatywach warto zaznaczyć, że wiąże się ona ze stosunkowo wysokimi kosztami. Jednak inwestycja szybko się zwróci! Najdroższa forma reklamy w świecie online charakteryzuje się bowiem także najwyższą skutecznością. Dzięki zaawansowanym algorytmom w zaskakująco krótkim czasie można znaleźć się bardzo wysoko w wynikach wyszukiwania. Odpowiednio zastosowana reklama Adwords sprawi, że Twoja strona zacznie się pozycjonować na pierwszym miejscu pod wybrane słowo kluczowe. Warunkiem jest jednak zapłacenie odpowiedniej sumy za jedno kliknięcie. Optymalne prowadzenie kampanii Adwords polega na trafnym dobieraniu słów kluczowych, na których to właśnie opiera się ten specyficzny typ reklamy. Wiemy, że tym, co w biznesie liczy się najbardziej jest wysoka sprzedaż i jak najniższe koszty. Nasi eksperci dołożą wszelkich starań, aby słowa kluczowe dobrać w taki sposób, by za jak najmniejsza stawkę za jedno kliknięcie przekierować na Twoją stronę jak największą liczbę użytkowników.Obsługujemy kampanie Adwords firm z miast:

Bytom, Chorzów, Zabrze, Bytom, Sosnowiec, Tychy, Mikołów oraz całej Polski

Wyślij zapytanie

Najczęściej zadawane pytania z działu reklamy Adwords:

Google oferuje szereg narzędzi do zwiększenia skuteczności działań oraz widoczności w Internecie. Jednym z nich jest wspomniana reklama Adwords. Wyróżniamy dwa rodzaje reklamy Adwords: tekstowe i banerowe. Reklamy tekstowe, jak sama nazwa wskazuje, bazują na treści pisanej. Są jednocześnie najprostszą formą reklamy Adwords i wyświetlają się powyżej oraz poniżej wyników wyszukiwania Google. Tego typu reklama składa się z trzech części: nagłówka, wyświetlanego adresu URL i treści reklamowej. Odpowiednio dobrane słowa w wyszczególnionych częściach kampanii przełożą się na doskonałą pozycję Twojej strony w wyszukiwarce. Z kolei reklamy banerowe opierają się na przyciągnięciu potencjalnych zainteresowanych kolorowymi zdjęciami. Banery kreowane są z myślą o konkretnej grupie odbiorców, a następnie wyświetlane w odpowiednich miejscach. Tego typu reklamy mogą także śledzić zachowania użytkowników.


Jednoznaczny i dokładny koszt reklamy Adwords jest stosunkowo trudny do oszacowania. Reklamy wyceniane i rozliczane są na bazie licytacji. W ustaleniu szacunkowego kosztu pomagają wybrane, przykładowe słowa kluczowe. Aby uzyskać zarys wyceny usługi, wyślij do nas zapytanie. Wspólnie ustalimy miesięczny budżet na poczet reklamy Adwords. Kwota powinna być proporcjonalna do ceny za kliknięcie, a ta z kolei uzależniona jest od słów kluczowych.


Prowadzone przez nas kampanie reklamowe Adwords są nieustannie badane w celu optymalizacji ich skuteczności. Raz w miesiącu generowany jest z raport z narzędzia Google Analytics, który otrzymujesz do wglądu. Korzystając z naszych usług posiadasz także stały dostęp do konta Google Analytics - możesz zatem na bieżąco, w czasie rzeczywistym, podglądać przebieg oraz skuteczność kampanii. Posiadamy certyfikat Google Partners, który stanowi gwarancję najwyższego poziomu prowadzenia reklamy Adwords.


Skuteczna reklama Adwords to przede wszystkim doskonała widoczność Twojej strony w wynikach wyszukiwania, a co za tym idzie zwiększona ilość użytkowników na Twoim portalu. Odnotujesz także powrót użytkowników na swoją stronę (korzyści płynące z remarketingu). Po przetestowaniu słów kluczowych możliwym stanie się ustalenie faktycznej ceny za kliknięcie. Dzięki reklamie Adwords w krótkim okresie czasu możesz zwiększyć swoją rozpoznawalność w sieci oraz odnotować wzrost sprzedaży!


Tekst w przygotowaniu


4 Tworzenie stron internetowych Bielsko Biała

Profesjonalna strona zaprojektowana pod pozycjonowanie!

Od ośmiu lat zawodowo zajmujemy się tworzeniem stron internetowych spełniających wszystkie najwyższe standardy wyszukiwarki Google. Regularnie śledząc trendy rządzące światem online, jesteśmy na bieżąco z wszelkimi nowościami i zmianami. Bazując na eksperckiej wiedzy, wykorzystujemy techniki pozycjonowania w taki sposób, aby to właśnie Twoja strona widniała na pierwszej stronie w wynikach wyszukiwania.

tworzenie stron internetowych usługi

Skuteczność naszych działań potwierdzają statystyki oraz sukcesy biznesowe naszych Klientów!

W świecie online nieustannie coś się zmienia. Zaawansowane technologicznie rozwiązania ewaluują. Zmieniają się także przyzwyczajenia użytkowników. Jednym z obserwowanych ostatnio zjawisk jest znaczny wzrost liczby użytkowników korzystających z urządzeń mobilnych. Być może sam właśnie przeglądasz nasz ofertę na telefonie komórkowym? Tworzone przez nas strony spełniają wszystkie funkcje RWD, oznacza to, że są w pełni responsywne - przyjazne dla telefonów komórkowych oraz tabletów. W czasach, kiedy zdążyliśmy się już przyzwyczaić do natychmiastowego dostępu do treści i szybkich reakcji każda sekunda jest na wagę złota. Strony, które projektujemy nie tylko doskonale się wyświetlają, ale także niezwykle szybko wczytują. Szczególną uwagę poświęcamy także ochronie danych przechowywanych na stronach. Dla absolutnego bezpieczeństwa wszelkich treści regularnie tworzymy także ich kopie zapasowe. Strony są profesjonalnie zabezpieczone przed atakami hakerów.Najczęściej zadawane pytania z działu tworzenia stron www :

W zależności od potrzeb Klienta stworzenie strony może kosztować od 1000 - 3000 zł. Ostateczny koszt uzależniony jest od stopnia zaawansowania oraz ilości elementów zamieszczonych na stronie. Szczegółowa wycena opracowywana jest po ustaleniu szczegółów.


Projektowanie stron internetowych to proces, w którym na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby Klienta. Wiemy, jak istotna jest kwestia personalizacji - szatę graficzną, treści oraz funkcjonalność dobieramy uwzględniając Twój profil działalności. Strony www budujemy zgodnie z aktualnymi trendami na rynku, stosując rozwiązania, które na co dzień wykorzystują światowi giganci. Profesjonalne projekty sprawiają, że nasi Klienci wyróżniają się na tle konkurencji. W zależności od charakteru i specyfiki firmy, strony stawiamy w HTML, systemie Wordpress czy Presta (sklepy internetowe). Następnie synchronizujemy i łączymy je z np. z Google Maps czy Facebookiem.


Pozycjonowanie - to właśnie od niego wszystko się zaczyna. Po wpisaniu słowa kluczowego w wyszukiwarkę skuteczna strona sprzedażowa powinna pojawiać się na pierwszej odsłonie. Bazując na długoletnim doświadczeniu, znamy algorytmy Google od podszewki. Stosując sprawdzone techniki pozycjonowania, sprawimy, że to właśnie Twoją strona będzie widniała w czołówce wyszukiwania. Korzystając z naszych usług wdrożymy Cię także w tajniki remarketingu, przeprowadzimy kampanię Adwords czy opracujemy szczegółową analizę z wykorzystaniem narzędzie Google Analytics. Kluczem do sukcesu w sprzedaży jest również śledzenie zachowań byłych, obecnych oraz potencjalnych klientów. Dzięki nieustannemu monitorowaniu ruchu na Twojej stronie dowiesz się, jak kształtują się zachowania użytkowników, co pozwoli na udoskonalenie funkcjonalności strony. Niezwykle istotnym jest także stworzenie potencjalnym klientom jak największej ilości możliwości kontaktu. Na projektowanych przez nas stronach umieszczamy zatem formularze kontaktowe, które pozwalają użytkownikom wysłać bezpośrednią wiadomość z zapytaniem.


Dzięki zaprojektowanej przez nas stronie www nie tylko odświeżysz i wzmocnisz swój wizerunek, ale także staniesz się widoczny dla szerszego grona potencjalnych klientów. Zaimplementowane nowoczesne rozwiązania sprawią, że wyróżnisz się na tle konkurencji i podniesiesz swoją skuteczność sprzedażową. Zlecając nam zaprojektowanie strony masz także możliwość skorzystania z usług jej monitorowania oraz pozycjonowania, dzięki którym będziesz mógł śledzić ruch na swojej stronie i na bieżąco reagować na zachowania użytkowników.


Tekst w przygotowaniu


audyt stron SEO usługi

5 Audyty stron SEO Bielsko Biała

Zbadaj, sprawdź, przekonaj się

Dzięki przeprowadzeniu audytu strony internetowej otrzymamy wszystkie odpowiedzi na nurtujące nas pytania: czy do strony prowadzą wartościowe linki, czy konkurencja w sposób nieuczciwy stara się nad depozycjonować, co robi konkurencja, czy nasza strona jest wykonana w właściwy sposób, czy słowa które wybraliśmy są optymalne dla naszej działalności.

Profesjonalne pozycjonowanie stron www Bielsko Biała

Witamy na stronie firmy Extraseo.pl.
Zajmujemy się pozycjonowaniem i optymalizacją stron na terenie Bielsko Białaia oraz terenie całego Śląska.
Jeśli poszukują Państwo profesjonalistów a zarazem pasjonatów pozycjonowania to dobrze Państwo trafili.
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami!
Firma powstała aby oferować inne, lepsze pozycjonowanie stron - po prostu EXTRASEO.

Zasady działania naszej firmy

Przeczytaj dlaczego warto skorzystać z naszych usług

jak działa nasza agencja
Przygotowanie strategii

Pierwszym etapem jest dokładna optymalizacja, sprawdzenie profilu linków oraz zbieranie miejsc gdzie można zamieścić linka o podobnej tematyce.

przygotowanie strategii seo
Wdrożenie

Kolejnym krokiem jest tworzenie stron internetowych o podobnej tematyce i zamieszczanie na nich linków. Strony te nazywamy stronami zapleczowymi.

wdrozenie kampanii seo - cena
Pomoc i dalszy rozwój

Naszą misją jest odciążenie klientów od zajmowania się stroną internetową. Oferujemy hosting, domeny oraz modyfikacje stron w cenie.

Inni od wszystkich:

Nasze inne założenie opiera się na jakości a nie ilości.
Nasza grupa docelowa to ok 20 - 30 stron internetowych w które będziemy stale udoskonalali tak aby nadążać ze zmianami zachodzącymi w wyszukiwarce.
Wiele firm posiada po 100 - 200 klientów nie poświęcając im więcej niż 30 min na miesiąc.
Algorytm Google co roku otrzymuje od 200 do 500 drobnych poprawek i tylko ten kto będzie w stanie nadążyć za zmianami pozostanie na rynku.

Autor: Marek Swatek

Marek Swatek specjalista seo / sem


Marek Swatek - Specjalista ds. marketingu internetowego

W 2014 roku obroniłem pracę magisterką na Uniwersytecie Śląskim na wydziale informatyki na temat "Pozycjonowanie i optymalizacja stron w wyszukiwarce Google".

Strona o nazwie www.extraseo.pl zajmuje 1 miejsce na frazę "pozycjonowanie Katowice" oraz 1 miejsce na frazę "pozycjonowanie Śląsk" co świadczy o tym że znamy najnowsze standardy pozycjonowania.

Cennik naszych usług:

W celu szybszego i sprawniejszego działania przedstawiamy ceny od których zaczynamy współpracę:

 • Pozycjonowanie

  od 800 złm-ce

 • Dobór słów kluczowych
 • Optymalizacja strony
 • Zdobywanie wartościowych linków
 • Marketing szeptany
 • Tworzenie stron zapleczowych
 • Analiza zachowania użytkowników
 • Kampania Adwords

  od 300 zł / budżet

 • Dobór odpowiednich słów
 • Optymalizacja kampanii
 • Wykluczanie niechcianych kliknięć
 • Remarketing
 • Tworzenie banerów reklamowych
 • Raportowanie
 • Tworzenie stron

  od 800 zł

 • System zarządzania treścią
 • Optymalizacja Google
 • Responsywność
 • Treści dla użytkowników
 • Kody analizujące strony
 • Zabezpieczenie przed wirusami
 • Audyty SEO

  od 300 zł

 • Analiza linków
 • Analiza strony
 • Analiza słów
 • Analiza konkurencji
 • Analiza odwiedzin
 • Propozycje zmian i wnioski

Pozycjonowanie stron Bielsko Biała / Śląsk wiemy jak to zrobić.

Na pozycje strony wpływa ponad 500 czynników.
Tylko odpowiednie ich zrozumienie i wykorzystanie daje szansę zdobycia wysokich pozycji w wyszukiwarce Google.
Dzięki długoletnim badaniom odkryliśmy pewne zależności które wykorzystujemy w celu pokonania konkurencji.


Wyślij zapytanie